MUDr. Korina Karhanová

Navigace
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Vážení pacienti.

Zde vás budeme průběžně informovat o změnách v ordinačních hod. , dovolených a zástupu.

========================================================================================================================================================

OZNAMUJI všem svým pacientům, že do odvolání nereaguji na maily z důvodu přetížení. Vše  řešte osobně či telefonicky. Reaguji pouze na zaslání léků.

Děkuji za pochopení.

=================================================================================================

Žádáme pacienty, aby navštěvovali lékařku POUZE V NEJNUTNĚJŠÍCH případech !!!

Vstup POUZE s ROUŠKOU. V čekárně je nutné dodržovat rozestupy.

NEOBJEDNANÍ pac. budou vyšetřeni POUZE PRVNÍ HODINU !!!

Pacienti s potížemi - teploty, kašel, rýma, ztráta čichu, bolesti kloubů a celého těla - mají stále ZÁKAZ chodit do ordinace. V tomto případě je nadále nutné vše domluvit pouze telef. 474 447 863!!!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OČKOVÁNÍ PROTI COVID 19:

Vakcíny nejsou a vůbec netušíme, kdy je budeme mít. Do ordinací praktických lékařů nám je nechtějí dát, protože si je přednostně dávají do očkovacích center!!!

 

Očkování pro pac. 70+: zatím nejrychlejší jsou v Kadani a Klášterci. Zkoušejte alespoň tam.

Mladší 70 s chronickými dg.: možno registrovat, musíte sebou vzít zprávu z odborné ambulance a spec. kód, který dostanete od lékařů v odborných amb.

 

 

 

 

 . 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah