MUDr. Korina Karhanová

Menu
Reklamní sdělení
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.
Kadeřnictví Veltrusyhttps://www.kadernictviveltrusy.czVeltrusy, kadeřnictví Veltrusy, stříhání, kadeřník, lóreal, dámské stříhání, panské stříhání,
TriBos- vše na jednom místěhttps://www.tribos.czSlužby a produkty pro koně i psy. (Výměna zipů, psí matrace, oprava a čištění dek s impregnací)

Dne 22.9.2021 ordinujeme pouze pro akutní stavy 8-9 hod. !!! Pak odjíždíme ordinovat do Kovářské do ústavu. Takže odpolední ordinace odpadá !!!

====================================================

Do mailu můžete psát pouze žádost o léky a výpisy ze zdravotní dokumentace. Můžete i zasílat zprávy od jiných lékařů k založení do dokumnetace. Na ostatní maily z časových důvodů nereaguji a mažu je !!!

 

===================================================

Žádáme pacienty, aby navštěvovali lékařku POUZE V NEJNUTNĚJŠÍCH případech !!!

Vstup POUZE s RESPIRÁTOREM. V čekárně je nutné dodržovat rozestupy.

NEOBJEDNANÍ pac. budou vyšetřeni POUZE PRVNÍ HODINU !!!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OČKOVÁNÍ PROTI COVID 19:

Máme vakcíny Janssen ( aplikuje se jen 1 dávka ). Kdo bude mít zájem, domluvte si termín telefonicky. Bez domluvy očkovat nelze, nejde otevřít lahvičku pro jednoho pac. !!!!

Třetí dávku zatím neočkujeme!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 . 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah